Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | SONY A900SONY A900

To že se Sony pustilo do digitálních zrcadlovek s pořádnou vervou je jasné již dlouho. Po řadě amatérských modelů nabízí Sony svůj první, opravdu profesionální přístroj schopný konkurovat vrcholné nabídce největších konkurentů. O modelu s plným formátem čipu slýcháme již dlouho. Mýty a zkazky nyní dostaly jméno a známé jsou i technické detaily.

top_web.jpg 

Profesionálové to do nedávna měli velmi jednoduché. Pokud chtěli čip o velikosti kinofilmového políčka museli sáhnout po digitální zrcadlovce Canon. Není to dávno co se přidal Nikon. Nyní vstupuje do hry o nejlepší profesionální přístroj Sony. Sony A900 disponuje mnoha funkcemi, které konkurence nenabízí. Má lákavější parametry a mnoho drobností, které byly do teď opomíjeny. Vzhledem k mladému věku značky Sony mezi fotoaparáty se dá očekávat nový přístup, doplněný o kompabilitu s věhlasnými objektivy Carl Zeiss! Jaká A900 bude? Přijďte v úterý 16.9. do Aaronu v Ječné ulici a vyzkoušejte si ji!

Krátké představení Sony A900

Sony A900 je první z nové modelové řady profesionálních digitálních zrcadlovek Sony. Sony tuto digitální zrcadlovku vybavilo snímačem CMOS o velikosti kinofilmového políčka a rozlišení 24Mpx. Rychlost snímání je 5 sním./s což je vzhledem k velikostem souborů úctyhodná rychlost. Hledáček poskytuje 100% pokrytí a zvětšení 0,74%. Digitální zrcadlovka Sony A900 je vybavena velkým 3" displejem s vysokým rozlišením, jak je to v poslední době u nových digitálních zrcadlovek zvykem. K záznamu lze za pomoci duálního slotu paměťových karet   použít jak paměťové karty CF tak MS.

Více informací v detailu produktu.

right_web_1.jpg

tisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.