Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | AARON PODPORUJE!AARON PODPORUJE!

Film Isabel  

Filmový thriller ISABEL

Podpořili jsme natáčení filmu Isabel zapůjčením fotoaparátu Canon EOS 5D Mark II.

Natáčení se konalo v Ostravě pod vedením režiséra Lukáše Melníka a dalších tvůrců. Přejeme filmu hodně úspěchů a spokojených diváků. Více info o filmu.


Pálavské vinobraní 2012  

Pálavské vinobraní 2012

7 – 9. 9. 2012 se ve městě Mikulov pořádá Pálavské vinobraní jehož součástí bude fotografická soutěž. Společnost Aaron podpořila soutěž darovaným fotoaparátem Nikon Coolpix S3300.

Pálavské vinobraní představuje festival vín, gastronomie a kultury s dlouho tradicí, prestižní vinařskou soutěží, exkluzivním uměleckým programem, který se pořádá každoročně o druhém zářijovém víkendu. Více info.


Fotografka Barbora Šlapetová a její tým.
Barbora Šlapetová: malířka a fotografka (uprostřed), Jan Svěrák: režisér a scénárista (nahoře s kloboukem), Lukáš Rittstein: sochař (vpravo nahoře), Leroy Chiao: astronaut Nasa (vlevo od B. Šlapetové)
 

Barbora Šlapetová, Lukáš Rittstein,
Jan Svěrák

Firma Aaron propůjčila fotografce Barboře Šlapetové, sochaři Lukáši Rittsteinovi a režiséru Janu Svěrákovi část vybavení na natáčení uměleckého projektu „Proč je noc černá“. Projekt byl realizován na Papuy (Nová Guinea). V tomto uměleckém filmu, který bude dokončen na jaře 2013 účinkují NASA Astronaut Leroy Chiao a nejdůležitější poslední pravěcí náčelníci kmene Yali Mek Západní Papuy. Bližší informace získáte na www.barboraslapetova.com.

Umělecký filmový projekt byl pořízen digitální foto-technikou od firmy Canon. Firma Aaron přispěla zapůjčením objektivů, stativů, filtrů, brašen, paměťových karet, videoadaptérem a dalším.


Ivo Štuchal - Brazílie
Muzeum MAC v Riu de Janeiru (1996)
 

Ivo Štuchal

Poskytli jsme slevu na fotoaparát Fujifilm FinePix X100, který pan Ivo Štuchal (fotograf) použil pro objevování Brazílie a její architektury. Jak se mu s tímto fotoaparátem fotilo, dojmy a obrázky z cest si můžete prohlédnout na Aaron blogu.


INLINETALENT  

INLINETALENT Praha o.s.

Věnovali jsme věcné ceny k sérii závodů v in-line bruslení. Tuto sérii závodů pořádá společnost INLINETALENT Praha o.s.. Série závodů zahrnuje i Mistrovství České republiky v in-line burslení. Mimo závody v in-line bruslení zajišťuje Inlinetalent fitness, dětský klub Bruslík, příměstské tábory, letní zážitkové tábory, inline kurzy a kroužky a další aktivity. Více informací naleznete na www.inlinetalent.cz.

Věcné ceny zahrnovali brašny, dalekohledy, hodinky, létací draky, DVD filmy a mnoho dalších. Zúčastněným závodníkům přejeme hodně štěstí a mnoho radosti z výher.tisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.