Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | TÝDEN SE SONYTÝDEN SE SONY

Do středy 19.8.2009 máte jedinečnou šanci využít naší akční nabídky kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci se značkou SONY.

PŘI KOUPI DIGITÁLNÍ ZRCADLOVKY SONY ZÍSKÁTE MOŽNOST ZDARMA SE ZŮČASTNIT ŠKOLENÍ O FOTOGRAFOVÁNÍ!

Kdokoli si u nás v následujícím týdnu zakoupí digitální zrcadlovku Sony, má možnost zdarma se zúčastnit školení v Institutu Digitální Fotografie (IDIF).

Na školení v IDIFu se přihlásíte přes e-mail skoleni@aaron.cz. V e-mailu uvedete své jméno, číslo faktury, sériové číslo fotoaparátu a telefonní číslo.

40% SLEVA NA VYBRANÉ OBJEKTIVY!

Při koupi nového modelu digitální zrcadlovky Sony (Sony A230, Sony A330, Sony A380, Sony A700, Sony A900), dostanete slevu 40% na nákup dalšího objektivu Sony (objektiv je nutné zakoupit do 20.8.09)! Akce se vztahuje na níže uvedené objektivy:

FOTO-VIDEO TECHNIKA SONY VE SLEVĚ A S DÁRKY!

K nákupu jakéhokoli digitálního fotoaparátu či videokamery Sony jsme pro Vás v následujícím týdnu připravili zajímavou nabídku.

Například digitální zrcadlovka Sony A200 s objektivem 18-70 mm stojí 9.990 Kč a dostanete k ní 4GB paměťovou kartu a brašnu zdarma! Digitální EVF zrcadlovka Sony HX1 je nyní za 11.990 Kč a při nákupu dostanete zdarma 4GB paměťovou kartu a poukaz na výtisk 3ks panoramatických fotografií! Pokud hledáte spíše malý digitální kompakt, zkuste Sony W180, ke kterému nyní dáváme 4GB paměťovou kartu zdarma!

Výhodné nabídky na nákup digitální techniky naleznete všude mezi digitálními zrcadlovkami Sony, digitálními kompakty Sony a samozřejmě i digitálními videokamerami Sony.

 

TÝDEN SE SONY!

tisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.