Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | Aktuality | Nový sklad e-shopu Aaron.cz umožní rychlejší expedici objednávekNový sklad e-shopu Aaron.cz umožní rychlejší expedici objednávek

Praha, 1. března 2012

E-shop Aaron.cz specializovaný na fotografickou techniku přestěhoval svůj sklad a veškerou administrativu do nových moderních prostor v Praze 2. Důvodem změny je stále větší objem obchodů realizovaných online. Nové prostory budou firmě sloužit jako skladové a administrativní zázemí e-shopu. Současná síť kamenných poboček zůstane zachována.

Hlavním důvodem stěhování v rámci společnosti Aaron jsou stále rostoucí nároky na provoz e-shopu, firmě totiž současné sklady na kamenných pobočkách přestávaly stačit. Internetový obchod se na celkovém obratu společnosti podílí z 80 % a tento podíl stále roste.

„Moderní skladové prostory o celkové ploše 400 metrů čtverečních nám umožní dále rozvíjet nabídku a služby našeho e-shopu. Zákazníci totiž ve stále větší míře využívají k nákupu fotografické techniky internet, a proto jim chceme takto vyjít vstříc,“ uvedl Tomáš Kůs, obchodní ředitel internetového obchodu Aaron.cz. „Dosud jsme byli vnímání spíš jako tradiční kamenný prodejce. To bychom chtěli v letošním roce změnit,“ dodal Kůs.

V souvislosti s rozšířením svého zázemí bude e-shop Aaron.cz rozšiřovat také svou propagaci na internetu. V komunikaci se zákazníky hodlá ve větší míře využívat sociálních sítí. Internetové stránky e-shopu také brzy doplní i další textový obsah s návody a radami pro začínající i zkušené fotografy. Do nového pracoviště se kromě skladu přesune i vedení firmy a administrativa.

O společnosti Aaron shop s.r.o.

Firma Aaron shop je již 15 let (od roku 1997) zapsána do povědomí milovníků fotografické techniky jako specializovaný prodejce digitálních fotoaparátů. Kromě internetového obchodu Aaron.cz provozuje také kamenné prodejny v Praze, Brně a Ostravě. Od konce roku 2009 se společnost Aaron shop zaměřuje rovněž na tiskové služby pro amatérské i profesionální fotografy.

Kontakty

Tomáš Kůs
obchodní ředitel Aaron.cz
Email: obchod@aaron.cz
www.aaron.cz

Tomáš Mähring
vedoucí marketingu Aaron.cz
Email: marketing@aaron.cz
Mobil: +420 777 953 366
www.aaron.cz


tisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.