Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | BEZVA DNY HOME CREDIT!BEZVA DNY HOME CREDIT!

Bezva dny Home Credit!

Při nákupu na splátky Vám všechny úroky vrátíme zpět!

Pokud si během bezva dnů Home Credit pořídíte vybrané zboží na splátky, všechny úroky, které zaplatíte navíc, Vám vrátíme. Nákup na splátky budete mít tak zcela BEZ NAVÝŠENÍ!

Stačí řádně uhradit všechny měsíční splátky. Vrácené peníze Vám následně vložíme na platební kartu, ze které si je můžete vybrat v hotovosti z bankomatu nebo bezhotovostní platbou v kterémkoli obchodě.

Jak to funguje?

  1. Nakupte zboží na splátky
  2. Řádně splácejte
  3. Vrátíme Vám úroky

Potřebujete poradit?

Pro další informace volejte: 840 111 258

Časté otázky

Je možné změnit způsob úhrady splátek v průběhu splácení úvěru?

Splácet můžete dvěma způsoby - bankovním převodem nebo poštovní poukázkou. Způsob je možný změnit kdykoli, vždy je pouze nutné zaslat splátku na správný bankovní účet a se správným variabilním symbolem (bankovní účet i variabilní symbol naleznete ve Vaší úvěrové smlouvě).

Jak probíhá sjednání?

Poté co si vyberete zboží, pracovník obchodu s Vámi sepíše žádost o nákup na splátky a nechá ji obratem posoudit. Bude – li schválena, podepíšete v obchodě úvěrovou smlouvu a zboží si ihned můžete odvést domů.

Mohu si při nákupu na splátky sjednat pojištění pro případ, že nebudu moci splácet?

Ano, pokud splňujete pojistné podmínky, můžete si při uzavírání úvěrové smlouvy zvolit Pojištění výdajů. Bližší informace k pojištění naleznete ZDE.

Je datum splatnosti shodné s datem odeslání peněz z mého účtu nebo zaplacení poštovní poukázkou?

Splátky je nutné hradit tak, aby platba byla na našem účtu vždy k datu splatnosti (tzn. při úhradě bankovním převodem 3 pracovní dny před datem splatnosti, u poštovní poukázky 5 pracovních dnů před datem splatnosti).

Pokud mi nevyhovuje termín splátky ze splátkového kalendáře, mohu si tento termín změnit?

Pokud Vám nevyhovuje termín splátky, vyplňte žádost, kterou naleznete ZDE. Vyplněnou žádost odešlete na: Home Credit a.s. Moravské náměstí 249/8 602 00 Brno

Kdy začínám zboží koupené na splátky splácet?

První splátka je vždy za měsíc od uzavření smlouvy. Pokud tedy smlouvu uzavřete např. 1. 9. 2010, první splátku zaplatíte 1. 10. 2010.

Jaké budu potřebovat doklady?

Připravte si prosím platný občanský průkaz ČR a jeden další doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list, zbrojní průkaz). Jestliže jste zaměstnaný nebo OSVČ, připravte si údaje o firmě – přesný název, adresu, telefon a IČO.

Co mám dělat pokud mi přišla upomínka, že jsem neuhradil/a splátku?

Pokud jste platbu dosud neuhradil/a, zaplaťte prosím obratem celkovou sumu uvedenou na upomínce. Pokud jste již měsíční splátku uhradil/a a byl Vám vyčíslen poplatek za upomínku, je nutné jej do tří dnů uhradit.

Potřebuji ručitele?

Ne, pro získání úvěru k nákupu na splátky ručitele nevyžadujeme.

Je možné úvěr k nákupu na splátky předčasně splatit a pokud ano, tak za jakých podmínek?

Ano, úvěr můžete kdykoli předčasně splatit. Neplatíte za to žádné poplatky ani penále, předčasné splacení úvěru je zcela zdarma. Úroky platíte pouze do doby předčasného splacení. O úmyslu splatit úvěr předčasně je pouze potřeba informovat Home Credit písemně nebo telefonicky 30 dnů předem. Bližší informace o výplatě úroků při předčasném splacení úvěru naleznete v Podmínkách vrácení úroku.

Jakým způsobem lze splátku uhradit?

Splátky můžete hradit buď bankovním převodem (doporučujeme zřídit si trvalý příkaz k úhradě) nebo prostřednictvím poštovních poukázek, které Vám zašleme.

Můžu si sjednat nákup na splátky, i když jsem těsně před důchodem?

Kritériem pro poskytnutí úvěru není pouze věk žadatele. Vyšší produktivní věk tedy neznamená, že byste automaticky úvěr nedostal. Důležité je mít stálý příjem, z něhož budete schopen/na pravidelně splácet, a splnění další podmínky při prověřování Vaší schopnosti splácet.

Jaké jsou podmínky pro nákup na splátky?

Pro získání úvěru k nákupu na splátky musíte být starší 18 let, vlastnit platný občanský průkaz ČR a druhý doklad totožnosti. Úvěr je určen pro zaměstnance, důchodce i osoby samostatně výdělečně činné.

Za kolik můžu nakoupit na splátky?

Od 3 000 Kč až do neomezené výše.

Co dělat při změně osobních údajů (např. příjmení, adresa)?

V tomto případě kontaktujte naše Klientské centrum na lince 840 155 155.

Jak dlouho budu úvěr k nákupu na splátky splácet?

Budete splácet 10 nebo 11 měsíců, podle typu úvěru.

Kolik zaplatím za vyřízení?

Za vyřízení nákupu na splátky neplatíte žádný poplatek, vyřízení je zdarma.


tisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.