Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | Canon CashbackCanon Cashback

Vrátíme vám až 5 000 Kč při nákupu fotoaparátů a příslušenství Canon!

Pravidla:

  1. Cílem akce CASAHBACK je odměnit nové majitele vybraných zrcadlovek, objektivů a blesků Canon zpětným bonusem, jehož výše je stanovena dle konkrétního produktu. Podrobný seznam produktů naleznete na canon.cz/akce-eos.
  2. Akce se vztahuje na produkty zakoupené v době od 1. 11. 2012 do 20. 1. 2013.
  3. Podmínkou účasti je doložení nákupu produktu kopií nebo originálem dokladu o prodeji. Datum nákupu musí být v období od 1. 11. 2012 do 20. 1. 2013 včetně. Produkty zakoupené mimo toto období nebudou do akce zařazeny.
  4. Nárokování bonusu za nákup je možné provést nejpozději do 31. 1. 2013 a je možné jej provést dvěma způsoby: a) pomocí webové stránky: canon.cz/akce-eos - zde je třeba po přihlášení vyplnit zobrazený formulář a nahrát kopii platné účtenky,
    b) poštou: na stránkách www.canon.cz/akce-eos stáhněte formulář ve formátu PDF, vytiskněte jej a vyplňte. Vyplněný formulář spolu s kopií dokladu o koupi zašlete poštou na adresu: CreativeDreams s.r.o., Pobřežní 16, 186 00 Praha. Na obálku zřetelně napište heslo "EOS CASHBACK".
  5. Platné nároky na bonus budou vyplaceny do 30 pracovních dnů od data přijetí nároku. Datem přijetí nároku se rozumí datum registrace při nárokování pomocí webové stránky nebo datum uvedené poštou na obálce s formulářem a kopií dokladu o koupi. Výplata bude provedena bankovním převodem na bankovní účet uvedený ve formuláři.
  6. Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv pravidla změnit nebo akci zcela zrušit i bez předchozího upozornění.

Úplné znění pravidel


tisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.