Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | D5000 + nůž VICTORINOX ZDARMAD5000 + nůž VICTORINOX ZDARMA

D5000 + nůž VICTORINOX ZDARMA

Kupte si zrcadlovku D5000 s objektivem AF-S DX 18-55 VR nebo v kitu se dvěma objektivy 18-55 VR a 55-200 VR a Nikon Vám k ní přidá exkluzivní nůž Viktorinox  RescueTool v hodnotě 1.859 Kč.

Co je třeba udělat, abyste dostali tento dárek?

1. Po zakoupení výše uvedeného kitu fotoaparátu se prosím registrujte na www.nikon.cz. Registrační formulář se vám zobrazí po kliknutí na položku Registrace, která se nachází  v pravém menu na úvodní stránce. Po uvedení osobních údajů, nezapomeňte registrovat i fotoaparát D5000 a objektiv. Pokud jste již registrováni na našich stránkách, stačí, když ke stávajícímu účtu zaregistrujete nově zakoupený produkt. Je nezbytné registrovat tělo fotoaparátu i objektiv (akce se vztahuje pouze na výše uvedený kit).

2. Na mailovou adresu nikon@nikon.cz zašlete:

  • Potvrzení o registraci, které Vám bylo doručeno mailem (pokud máte účet na www.nikon.cz  již vytvořený delší dobu, uveďte e-mailovou adresu, pod kterou jste registraci prováděl/a)
  • Kopii záručního listu
  • Kopii prodejního dokladu
  • Adresu,  na kterou si přejete dárek doručit

Do předmětu uveďte:  Akce Viktorinox

Všechny čtyři kroky je nezbytné dodržet. Jestliže nemůžete komunikovat mailem, zašlete výše uvedené doklady a informace poštou na adresu: NIKON spol. s r.o., Kodaňská 46, 100 10 Praha 10. Na obálku uveďte heslo „Akce Viktorinox“.

Přibližně do 3 týdnů od provedení registrace Vám bude na Vámi uvedenou adresu doručen dárek – nůž Viktorinox.

Akce se vztahuje na zboží dovezené společností NIKON spol. s r.o. do České a Slovenské republiky, zakoupené v době od 9.11.2009 do 31.3.2010. Nabídka platí do vyčerpání zásob.


tisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.