Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | FOTO V KOSTCE | Aaron fotoškolaFOTO V KOSTCE | Aaron fotoškola

FOTO V KOSTCE - Aaron fotoškola

FOTO V KOSTCE | AARON FOTOŠKOLA

Aaron vám ve spolupráci s Ondřejem Neffem přináší zbrusu nový seriál Foto v kostce. Jeho cílem je v jednotlivých dílech názorně probrat hlavní problémy spojené s fotografováním, výběrem příslušenství či třeba s volbou ideálního fotoaparátu.

Kromě Ondřeje Neffa se v seriálu v budoucnu vystřídá řada dalších zajímavých hostů, kteří se s vámi podělí nejen o svoje rady, ale i o názory a postřehy, které vám pomohou docílit při fotografování co nejlepších výsledků. Budeme samozřejmě vděční za vaše podněty a názory, případně i za návrhy, co byste si přáli v našem seriálu vidět.

VŠECHNA VIDEA FOTOŠKOLY AARON


 

KOMPOZICE
Přesnost v kompozici
6. díl

V tomto díle si ukážeme, co je vlastně míněno „přesností v kompozici“ a hlavně si vysvětlíme, jak fotit, aby byl výsledek opět co nejlepší. Na několika příkladech vám i ukážeme, na jakých motivech se přesnost dobře trénuje. Můžete třeba fotografovat lavičku, kterých je všude dost. Že je to snadné? Ano, ale když si pohlídáte, z jakého úhlu lavičku fotíte, co máte ve kterém rohu a jak lavička vrhá stíny, může na výsledné fotografii vypadat podstatně lépe.

 

KOMPOZICE
Linie, tvary a struktury
5. díl

Tento díl začneme liniemi, protože to je v podstatě „základní konstrukční prvek fotografie“. Ve videu si to ukážeme na praktickém příkladu dvou větví, které je možné vyfotit „normálně“ a bude z toho „normální fotografie“. A nebo si nato můžem dát trochu záležet, linie si v hledáčku trochu porovnat a co vznikne, o tom se můžete přesvědčit sami ve videu.


 

KOMPOZICE
Vyhledávání motivu
4. díl

Tímto dílem naší fotografické online školy s Ondřejem Neffem začínáme čtyřdílnou sérii o kompozici. Co a především jak vyfotit, aby snímek vypadal dobře? V tomto díle se dozvíte, jak najít ten správný motiv a jak fotit, aby vaše fotky nebyly nudné.

Ve videu si ukážeme, jak právě ten motiv, který jste si našli, vyfotografovat, aby výsledná fotografie byla co nejlepší a nejzajímavější.


 

STATIVY
Hříchy se stativy
3. díl

Pokud už nyní máme vybraný stativ i hlavu, můžeme se směle pustit do focení. Nicméně ani to nemusí být se stativem vždy bezproblémovou záležitostí.

V tomto dílu se proto podíváme na nejčastější chyby, kterých bychom se při práci se stativem měli vyvarovat. Jaké jsou "tři smrtelné hříchy práce se stativem"?


 

STATIVY
Hlavy stativů
2. díl

Hlavy stativů jsou důležitou a neodmyslitelnou součástí stativů. Jejich druhy, rozdělení a použití vám prozradí Ondřej Neff.

Zjistěte např. k čemu a jak se používá kulová hlava nebo trojstranná hlava.


 

STATIVY
Typy stativů

1. díl

Jak všichni víme, stativ je velmi užitečnou pomůckou při fotografování. Ondřej Neff vás v tomto dílu detailně provede jak výběrem správného stativu pro vaše účely, tak i základy jeho používání.

Dozvíte se například to, jaké jsou rozdíly mezi levnějšími a dražšími stativy nebo jaké základní typy na našem trhu najdete.tisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.