Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | S Home Creditem můžete nyní nakupovat na splátky stejně rychle jako za hotové!S Home Creditem můžete nyní nakupovat na splátky stejně rychle jako za hotové!

Společnost Home Credit nedávno zprovoznila novou službu, kdy lze vyplněnou splátkovou smlouvu podepsat pomocí SMS kódu a ušetřit tak spoustu času. Průměrná doba vyřízení splátky se tak během běžné pracovní doby zkrátí zhruba na 1 hodinu, zatímco tradiční „papírovou cestou“ je to obvykle týden. Díky tomu můžete nakupovat na splátky prakticky stejně rychle jako za hotové.

Jak postupovat? Je to jednoduché a intuitivní. Zvolíte si nákup na splátky v našem e-shopu a po přesměrování do webové aplikace Home Credit na čtvrtém kroku zaškrtnete políčko „Ano, chci podepsat smlouvu elektronicky ve Správci financí“ (viz screenshot níže). E-mailem obdržíte odkaz na web Správce financí, kde po registraci najdete již vyplněnou smlouvu. Tu pak jednoduše potvrdíte pomocí SMS kódu, který vám přijde na mobilní telefon a Home Credit dá obratem pokyn k vyskladnění zboží, které vám buď zašleme a nebo si jej můžete okamžitě vyzvednout v některé z našich prodejen.

Homecredit - elektronický podpis smlouvy


tisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.