Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | Kariéra | Copywriter / redaktor textů na webu - juniorCopywriter / redaktor textů na webu - junior

Pro e-shop Aaron hledáme uchazeče na juniorskou pozici copywritera a redaktora textů. Hlavní náplní práce bude tvorba a úprava popisků na webu, zakládání stránek nových produktů, psaní odborných článků a tvorba newsletterů.

Nezbytným předpokladem je výborná znalost češtiny, preciznost, orientace v oblasti elektroniky a obzvlášť v terminologii fototechniky, zkušenost s tvorbou popisků pro web a také základní znalost práce v grafických editorech, jako jsou Photoshop nebo Gimp. Práce je možná pouze na plný úvazek.

Místo pracoviště: Praha

Svůj strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte na email marketing@aaron.cz a v případě zájmu Vás budeme kontaktovat do 10 pracovních dní.

Odpovědí na tento inzerát dáváte firmě AARON svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů, firma AARON dále prohlašuje, že osobní údaje obsažené v životopise použije pouze za účelem výběrového řízení a nebude tyto údaje předávat třetím osobám.

Kontaktní osoba: Martin Noska


tisk | doporučit e-mailem | nahoru

k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.