Nacházíte se zde:   AARON | Kariéra | Fakturantka

Fakturantka

5. 1. 2016 | Firma AARON hledá do svého týmu pracovnici na pozici Fakturantka (HPP)

Nabízíme

  • Zaškolení
  • Práci v přátelském kolektivu

Náplň práce

  • Výdej internetových objednávek
  • Focení průkazových fotografií
  • Komunikace se zákazníky
  • Výpomoc při expedici zboží

Požadujeme

  • Vzdělání SŠ nebo střední odborné s maturitou
  • Základní znalost fototechniky, mobilních telefonů a tabletů
  • Komunikativnost
  • Zodpovědnost
  • Ochotu pracovat
  • Zkušenost s prodejem výhodou
  • Nekuřačka

Místo pracoviště: Praha, U Větrníku 2034/3

Svůj strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte na email obchod@aaron.cz a v případě zájmu Vás budeme telefonicky kontaktovat do 5 pracovních dní.

Odpovědí na tento inzerát dáváte firmě AARON svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů, firma AARON dále prohlašuje, že osobní údaje obsažené v životopise použije pouze za účelem výběrového řízení a nebude tyto údaje předávat třetím osobám.

Kontaktní osoba: Tomáš Kůs

k obsahu ↑

Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.