Nacházíte se zde:   AARON | Kariéra | Odborný prodejce

Odborný prodejce

6. 1. 2016 | Firma AARON hledá pracovníka / pracovnici na pozici Odborný prodejce digitálních fotoaparátů, videokamer, tabletů, specializovaného příslušenství a fotografických služeb.

Nabízíme

  • Zázemí a jistotu stabilní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Odpovídající systém odměňování
  • Rozsáhlý systém odborného vzdělávání a možnost profesního i osobního růstu
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Zajímavou a zodpovědnou práci na plný úvazek

Náplň práce

  • Prodej fotografické techniky a služeb
  • Poskytování odborného poradenství zákazníkům
  • Příjem a výdej zakázek
  • Provádění hotovostních a bezhotovostních transakcí
  • Analýza a řešení reklamací a stížností zákazníka
  • Péče o zákazníky, zákaznický servis
  • Upevňování, rozvoj vztahů a spolupráce se zákazníky
  • Administrativní podpora obchodního oddělení (fakturace)

Požadujeme

  • Vzdělání SŠ nebo střední odborné s maturitou
  • Velmi dobré komunikační a obchodní dovednosti
  • Znalost problematiky fototechniky, zájem o aktuální trendy
  • Orientaci na zákazníka, příjemné a zdvořilé vystupování
  • Zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Uživatelskou znalost práce v grafických editorech (např. Adobe Photoshop Elements) výhodou
  • Částečnou znalost AJ nebo NJ
  • Chuť pracovat a učit se novým věcem
  • Smysl pro týmovou práci - Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Loajalitu a čestnost
  • Praxe ve fotografickém oboru výhodou
  • Jsme nekuřácké pracoviště

Místo pracoviště: Praha

Svůj strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte na email obchod@aaron.cz a v případě zájmu Vás budeme telefonicky kontaktovat do 5 pracovních dní.

Odpovědí na tento inzerát dáváte firmě AARON svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů, firma AARON dále prohlašuje, že osobní údaje obsažené v životopise použije pouze za účelem výběrového řízení a nebude tyto údaje předávat třetím osobám.

Kontaktní osoba: Tomáš Kůs

k obsahu ↑

Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.