Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | Objektivy | Kreativní objektivy


Kreativní objektivy

Nikkor 70-300 mm f/4.5-6.3G ED AF-P DX VR

Technické dotazy

Zbyněk Kolář

Zbyněk Kolář
mobil: 605 738 170
tel.: 222 561 536
prodejna@aaron.cz


 
Značky
tabulkové zobrazení Řadit podle:     

Strana:   1 

Lensbaby Control Freak pro Pentax K

 6 290  
3 490 

Kreativní objektiv Lensbaby Control Freak s výměnnou optikou. Control Freak je standardně dodáván s optikou Double Glass.

Lensbaby Control Freak pro Sony Alpha

 6 290  
3 490 

Kreativní objektiv Lensbaby Control Freak s výměnnou optikou. Control Freak je standardně dodáván s optikou Double Glass.

Strana:   1 

Ne vždy jsou dvě oči to samé, obzvláště patří-li umělci s výtvarným viděním. Lensbaby nabízí různé objektivy určené pro různé způsoby fotografování. Tím se Vám otevírají dveře do světa nekonečných možností jak zachytit fotografovanou scénu. S jednotlivými typy objektivů lze dosáhnout podobných výsledků – zachycení ostré oblasti snímku přecházející v postupně rostoucí rozmazání tvz. Sweet spot. S každým objektivem ale dostanete možnost vyjádřit vaši osobnost, vaše představy a váš oblíbený způsob fotografování. Fotíte rychle a uvolněně? Rozvážně a přesně nebo metodicky a krok za krokem? Vaše první rozhodnutí: Který objektiv Lensbaby nese Vaše jméno…?

Kreativní objektivy - PDF ceník


tisk | doporučit e-mailem | nahoruk obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.