Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | VÝPRODEJ MÉDIÍ PANASONICVÝPRODEJ MÉDIÍ PANASONIC

V rámci po vánočního výprodeje jsme zlevnili paměťová média Panasonic a připravili pro Vás řadu zajímavých akcí.

K miniDV videokamerám Panasonic, dostanete zdarma 3ks miniDV kazet. Podobně dostanete 3ks DVD-RAM při nákupu DVD videokamery Panasonic. K některým videokamerám Panasonic se záznamem na SD kartu, dáváme zdarma paměťové karty SDHC o kapacitě 6GB, nebo 12GB!

MiniDV, DVD-RAM a SD karty ZDARMA!!!

Akce s paměťovými médii Panasonic, ale u videokamer nekončí. K mnoha digitálním fotoaparátům Panasonic dáváme paměťovou kartu zdarma, nebo v podobě výhodného balíčku se slevou!

Pokud nesháníte nový přístroj, ale potřebujete jenom prodloužit dobu záznamu a nafotografovat více fotografií, potěšíme Vás také. Zlevnili jsme paměťové karty SD Panasonic kapacity 6GB a 12GB. Ceny se rovnají konkurenci s kapacitou o 1/3 nižší! Jestliže natáčite video ve fullHD rozlišení, pravděpodobně se nevyhnete používání blu-ray disků. Slevili jsme tedy blu-ray disky Panasonic na absolutní dno! Blu-ray disk Panasonic o kapacitě 25GB nyní stojí pouze 199 Kč a disk o kapacitě 50GB stojí pouhých 399 Kč!

Bluray za skvělou cenu! 


tisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.