Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | POSVIŤTE SI NA ZIMU - BLESKEM ZDARMA!POSVIŤTE SI NA ZIMU - BLESKEM ZDARMA!

Pořiďte si (nebo někomu blízkému) fotoaparát Olympus E-P1 mezi 15. prosincem 2009 a 31. lednem 2010 a my (Olympus) Vám k němu pošleme blesk FL-14 v hodnotě 4.990 Kč zcela ZDARMA!

Ne, že by ho E-P1 opravdu potřeboval – dokáže stejně dobře zachytit přirozenou atmosféru okolního dění za dostupného světla i bez blesku, ale v zimním období, kdy jsou dny kratší, večery se prodlužují může být přisvícení bleskem za určitých okolností vhodnou pomůckou.

JAK NA TO?

  1. Kupte si (nebo někomu blízkému) fotoaparát Olympus E-P1 mezi 15. prosincem 2009 a 31. lednem 2010,
  2. Zaregistrujte jej na www.mujolympus.cz a my Vám pošleme zdarma blesk FL-14 přímo na Vaši adresu! Všechny registrace musí proběhnout nejpozději do 15.02.2010.

    Součástí registrace je i přiložení ofoceného dokladu o koupi (ve formátu JPEG) s jasně čitelným datumem pořízení. Při registraci nezapomeňte uvést správně dodací adresu, na kterou Vám bude blesk FL-14 zaslán. Taktéž nezapomeňte uvést telefonní číslo, na kterém Vás bude doručovací služba kontaktovat.
Blesk ZDARMA!

tisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.