Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | Panasonic SDR-S7EPPanasonic SDR-S7EP

Panasonic SDR-S7 je ultrakompaktní digitální videokamera se záznamem MPEG2 v DVD kvalitě přímo na SD kartu. Je ideální pro rodinné výlety a cesty, kdy potřebujete mít co nejméně nákladu.

videokamera Panasonic s7 je k dispozici v těchto barevných provedeních

s7r.jpg s7m_1.jpg s7s.jpg s7b.jpg

Panasonic SDR-S7 je ultrakompaktní digitální videokamera se záznamem MPEG2 v DVD kvalitě přímo na SD kartu. Je ideální pro rodinné výlety a cesty, kdy potřebujete mít co nejméně nákladu.

Panasonic SDR-S7 je ultrakompaktní digitální videokamera se záznamem v DVD kvalitě

Spojením předností nejnovější technologie v oblasti SD karet a nepřekonatelného kompaktního stylu se videokamery s SD kartou dokonale hodí pro natáčení v náročných a agresivních podmínkách. Nezáleží na tom, čemu dáváte přednost - té nejmenší kráse nebo odolné a vodotěsné kameře pro filmování v moři - Pansonic nabízí tu nejlepší videokameru, která splní vaše nároky.

Digitální videokamera Panasonic SDR-S7 je vybavena objektivem s 10x optickým zoomem, který je doplňován stabilizátor obrazu (E.I.S.), funkce PRE-REC - záznam s 3s předstihem, procesor Pure Colour Engine, Videokamera má POWER LCD displej o velikosti 2.7" a rozlišením 123 000 pixelů. Ootočný volič programů, okamžitý start 0.6s, zapínání a vypínání přístroje pouhým odklopením LCD, snadný přepis na DVD i bez použití počítače (s VW-BN1E), snadné přehrávání i přímo z SD karty na TV, barevné noční snímání, zoom mikrofon, širokoúhlý režim 16:9, plné manuální funkce a manuální ostření, kompletně v češtině, přiloženo - střihový SW sada pro přepis videa na DVD a SW pro YouTube, USB 2.0, AV kabel, USB kabel. Kapacita záznamu na 32GB SDHC kartu - 6hod 40min/13hod 20min/26hod 40min v DVD kvalitě (režimy XP/SP/LP)

Technologie SD karty

Široký sortiment SD paměťových karet od společnosti Panasonic s kapacitou 512 MB až 32 GB dovoluje každému vybrat si velikost SD karty dle jeho potřeb. SD paměťové karty jsou díky své konstrukci neobyčejně odolné vůči šoku. Z tohoto důvodu jsou i všechny videokamery s SD kartami odolné. Navíc malá velikost a nízká hmotnost těchto paměťových karet umožňuje vytvořit kompaktní kameru, kterou lze s sebou vzít kdykoliv a kamkoliv. Vyspělá technologie SD karet se používá také na olympijských hrách – konkrétně v profesionálních televizních kamerách, které mají kartu P2 obsahující 4 SDHC karty. S přednostmi, jako jsou kompaktní velikost, spolehlivost při uchovávání dat, rychlost při přenosu dat (až 20 MB za vteřinu) a stále se zvyšující kapacita, jsou SD karty záznamovým médiem budoucnosti.

tisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.