Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | PENTAX CASHBACK AŽ 2 000 Kč!PENTAX CASHBACK AŽ 2 000 Kč!

PENTAX CASHBACK!

PRAVIDLA & PODMÍNKY

Cashback (zpětný bonus) lze uplatnit při nákupu:

1 200,- zpětný bonus při nákupu těla K-5
2 000,- zpětný bonus při nákupu setů K-5

JAK POŽÁDAT O ZPĚTNÝ BONUS - CASHBACK

  1. Zpětný bonus (Cashback) lze uplatnit při nákupu mezi 1. zářím 2012 až 18. říjnem 2012 pro uvedené produkty.
  2. Stáhněte si formulář nebo požádejte prodejnu o formulář žádosti o cashback K-5. K formuláři přiložte kopii faktury, stvrzenky, která potvrzuje datum nákupu a kde byl produkt nakoupen.
  3. Vyplněný formulář a kopii dokladu o nákupu pošlete na adresu: PenTec s.r.o. cashback K-5 Veleslavínská 19/30 162 00 Praha 6.
    Přidejte originál vaší účtenky / faktury s datem nákupu a označením příslušných produktů. Pro uplatnění nároku na zpětný bonus-cashback musí být reference produktu PENTAX na účtence nebo na faktuře jasně čitelné
  4. Všechny uvedené dokumenty (s datem poštovního razítka) před 31. říjnem 2012

Tato kampaň je určena osobám žijícím v České republice. Výplata příslušné částky bude provedena během 4-8 pracovních týdnů po přijetí formuláře se žádostí (potvrzení o přijetí na email/mobil). Poštovné není předmětem refundace. Zákazníkům bude zpětný bonus (cashback) vyplacen v CZK. V případě nekompletních, nečitelných, vyplněných za účelem podvodu, doručených s neodpovídajícím poštovným, s neoprávněnými referencemi, poslané po uvedené časové lhůtě nebude nárok na cashback uznán.


tisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.