Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | Poradna | Digitální fotoaparát | Digitální EVF zrcadlovky | AARON


tisk | doporučit e-mailem
Digitální EVF zrcadlovky

Pokud nejste úplný začátečník a chcete se dovědět o co víc vám může nabídnout EFV zrcadlovka oproti digitálnímu kompaktu podívejte se na tyto stránky a rozšiřte své obzory. Pokud se chcete nejdříve seznámit s rozdílem mezi kopaktním digitálním fotoaparátem, EVFzrcadlovkou a zrcadlovkou,přečtěte si část poradny "Digitální kompakt, EVF nebo zrcadlovka" v Úvodu do světa digitálních fotoaparátů.

Volitelné příslušenství EVF zrcadlovek

Výhody EVF zrcadlovek jsou v jejich širší možnosti dokoupení příslušenství oproti digitálním kompaktům. Jak široká je nabídka příslušenství pro EVF zrcadlovky se nůžete přesvědčit na následujících stránkách.

Akumulátor

Blesk

Čištění

Filtry pro EVF

Paměťové karty pro záznam

Stativ

Co je EVF

EVF se dá nazvat nepravou digitální zrcadlovkou, nebo také elektronickou zrcadlovkou s elektronickým hledáčkem. Svým vzhledem nejčastěji připomíná DSLR, jež jsou na trhu stále menší.

Snímač EVF zrcadlovky

Hlavním prvkem digitálního fotoaparátu je světlocitlivý snímač CCD nebo CMOS. Je to destička pokrytá snímacími body, tedy pixely. Těchto pixelů na destičce najdeme miliony. V digitálním fotoaparátu snímač nahrazuje políčko negativu.

Stabilizace v EVF

Dokonalé ostrosti snímku pomáhá kromě automatického ostření také stabilizátor obrazu. V případě horších světelných podmínek nám pomáhá bez použití stativu ustálit obraz, který by jinak při dlouhém expozičním času byl rozmazán vlivem chvění fotoaparátu.


tisk | doporučit e-mailem | nahoruk obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.