Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | Poradna | Digitální fotoaparát | Kompaktní digitální fotoaparáty | AARON


tisk | doporučit e-mailem
Kompaktní digitální fotoaparáty

Pokud jste již pronikli do světa digitálních fotoaparátů a zajímají vás větší podrobnosti o jejich funkcích, parametrech a možnostech, určitě vás budou zajímat následující články, které jsou věnovány hlavně kompaktním digitálním fotoaparátům. Také se zde dozvíte, jaké příslušenství je vhodné pro váš nový kompaktní fotoaparát pořídit. 

Objektivy v digitálních kompaktech a ohnisková vzdálenost

Objektivy v digitálních kompaktech jsou velice důmyslně propracovány, aby vyhověly široké škále uživatelů. Jejich konstrukce dovoluje výrobcům zmenšovat fotopřístroje a pro náročnější uživatele také umožňuje zvýšit odolnost digitálního fotoaparátu.

Stabilizace objektivu

Konstrukce objektivů v digitálních kompaktech

Světelnost a clona

Ohnisková vzdálenost

Snímač v digitálním fotoaparátu, jeho velikost, citlivost a šum

Hlavním prvkem digitálního fotoaparátu je světlocitlivý snímač CCD nebo CMOS. Je to destička pokrytá snímacími body, tedy pixely. Těchto pixelů na destičce najdeme miliony. V digitálním fotoaparátu snímač nahrazuje políčko negativu.

Snímač v digitálním fotoaparátu

Velikost snímače

Citlivost snímače

Šum

Příslušenství k digitálním kompaktním fotoaparátům

Díky příslušenství digitálního kompaktního fotoaparátu se stává výbava jakéhokoliv fotografa kompletní. Ke každému fotoaparátu je v základním balení přidáno vše, co je potřeba pro okamžitý start, avšak pro dlouhodobější použití je potřeba dalšího přísllušenství.

Baterie

Paměťové karty

Pouzdra a podvodní pouzdra

Údržba digitálního kompaktu


tisk | doporučit e-mailem | nahoruk obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.