Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | Poradna | Digitální fotoaparát | Příslušenství k digitálním fotoaparátům | Pouzdra a brašny | AARON


tisk | doporučit e-mailem
Pouzdra a brašny

Příslušenství digitálního fotoaparátu je třeba mít pohromadě na rameni, pase nebo zádech, abychom měli přístroj vždy při ruce a mohli zachytit i ty nejvzácnější okamžiky.Jelikož je jich na našem trhu obrovské množství, abyste se v tomto mohli lépe orientovat, přinášíme vám jejich rozdělení a popis k čemu kterou brašnu nejlépe využít. 

Brašny na zrcadlovky

K základnímu vybavení fotografa patří také fotografická brašna. Abychom měli veškerou naší výbavu vždy při ruce a zároveň dokázali ochránit fotoaparát před všemi vlivy okolí, jsou brašny vyráběny v mnoha variantách velikostí, použitého materiálu, barvách a možností upnutí dalších brašen nebo vybavení. 

Batohy

Velice důmyslným řešením pro zrcadlovkou vybavené cestovatele jsou fotografické batohy.  Jsou v poslední době velice oblíbené hlavně pro jejich prostornost a pohodlnost při nošení.  Vyrábějí se v různých variantách, aby vyhověly každému uživateli.

Podvodní pouzdra

Podvodní pouzdra jsou ideálním řešením nejen pro fotografování pod vodou, ale také pro fotografování v nepříznivém počasí nebo v místech, kde je velmi zvýšená vlhkost vzduchu.

Pouzdra na kompakty

Příslušenství digitálního kompaktního fotoaparátu je třeba mít pohromadě na rameni, pase nebo zádech, abychom měli přístroj vždy při ruce a mohli zachytit i ty nejvzácnější okamžiky. To nám umožní pouzdro nebo brašna. V neposlední řadě je pouzdro nebo brašna hlavní ochranou fotopřístroje, který je bez obalu vystaven riziku poškození.

Pouzdra pro objektivy a ostatní pouzdra

Pouzdra na objektivy jsou určeny k samostatné ochraně objektivů. To je užitečné v případě, že máte brašnu na každodenní použití a větší objektiv, který již brašna nepojme, nebo jej berete jen na vybrané události.


tisk | doporučit e-mailem | nahoruk obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.