Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | Poradna | Digitální fotoaparát | Příslušenství k digitálním fotoaparátům | AARON


tisk | doporučit e-mailem
Příslušenství k digitálním fotoaparátům

Ať jste vlastníkem digitálního fotoaparátu, teprv jej vybíráte nebo chcete obdarovat vašeho blízkého  něčím účelným, je pro vás důležité vybrat to pravé. Abyste se nemuseli prodírat nepřeberným množstvím příslušenství, připravili jsme pro vás tuto část poradny, kde se o všem potřebném můžete dočíst.

Paměťové Karty a Databanky

Paměťová karta nahrazuje v digitálním fotoaparátu film. Každý digitální fotoaparát či videokamera podporuje pouze určitý druh paměťových karet.

Paměťové karty CF

Paměťové karty MS, MS Duo

Paměťové karty xD

Paměťové karty SD a SDHC

Napájení digitálních fotoaparátů

Digitální fotoaparát potřebuje ke svému chodu spoustu energie.  Hodně záleží na typu fotoaparátu a použitých bateriích či akumulátorech, ale můžeme ovlivnit i to, jak dlouho nám potřebná energie vydrží a kolik snímků nafotografujeme.

Li-ion akumulátory

Tužkové akumulátory

Pouzdra a brašny

Příslušenství digitálního fotoaparátu je třeba mít pohromadě na rameni, pase nebo zádech, abychom měli přístroj vždy při ruce a mohli zachytit i ty nejvzácnější okamžiky.Jelikož je jich na našem trhu obrovské množství, abyste se v tomto mohli lépe orientovat, přinášíme vám jejich rozdělení a popis k čemu kterou brašnu nejlépe využít. 

Brašny na zrcadlovky

Batohy

Podvodní pouzdra

Pouzdra na kompakty

Pouzdra pro objektivy a ostatní pouzdra

Blesk

Jelikož světlo nemusí být při ruce vždy, když ho potřebujeme k docílení dokonalého snímku, je nám k dispozici blesk, s nímž lze kouzlit neuvěřitelně krásné snímky. Práce s bleskem však není úplně snadná, i při jeho výběru je třeba vědět, na co blesk využijeme a jaké na něj klademe požadavky.

Stativy

Stativ je nezbytnou součástí výbavy fotografa. Jelikož je na trhu široká škála typů stativů, každý uživatel si může najít správného společníka na cesty, který pomůže stabilizovat přístroj pro dokonale ostré snímky.

Údržba a čištění přístroje

S digitálním fotoaparátem je to stejné jako se všemi přístroji.  Aby sloužil co nejdéle a co nejlépe, je potřeba se o něj řádně starat. Je jasné, že vše je potřeba občas očistit od nečistot, kterým se nevyhneme nikde.


tisk | doporučit e-mailem | nahoruk obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.