Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | Soutěž o kompakt ZDARMASoutěž o kompakt ZDARMA

Známe vítěze naší tipovací soutěže!

Na otázku: Kolik kompaktních fotoaparátů se v brněnské pobočce AARON prodá v průběhu měsíce března? odpověděla nejlépe paní Sedliská z Dolního újezdu. Její tip byl 100 kusů. Přesné číslo bylo 105 prodaných kompaktních fotoaparátů v červnu v brněnské pobočce AARON. Soutěže se zůčastnilo 70 kupujících.

Paní Sedliské gratulujeme a vracíme jí peníze za kompaktní fotoaparát Olympus VG-120, který si u nás v červnu zakoupila.

Paní Sedlinská přebírá odměnu.
Vedoucí prodejny v Brně Martin Tesařík gratuluje a předává odměnu paní Sedliské.

Pravidla:

  1. Termín soutěže od 1. 6. 2011 do 30. 06. 2011 včetně.
  2. Do soutěže bude zařazen zákazník, který si ve stanoveném období zakoupí kompaktní digitální fotoaparát na prodejně v Brně (Pekařská 18) a nejpřesněji odpoví na tipovací otázku: Kolik kompaktních fotoaparátů se na naší brněnnské pobočce prodá v průběhu měsíce června?
  3. Autor nejpřesnější odpovědi na tipovací otázku získá zpět plnou cenu fotoaparátu včetně DPH, podle dokladu, na který fotoaparát koupil.
  4. Do soutěže se z dokladu započítává pouze cena fotoaparátu, nevztahuje se na žádné jiné zboží z dokladu.
  5. Do soutěže bude počítán pouze jeden fotoaparát. Pokud bude na dokladu více fotoaparátů, bude se brát jako výherní a tedy ten, jehož cena se bude vracet, v pořadí první.
  6. Do soutěže budou započítány jen fotoaparáty, které zákazník nevrátil zpět společnosti Aaronshop s.r.o. a jsou ve vlastnictví soutěžícího.
  7. Výherce bude kontaktován a výsledek tipovací otázky bude zveřejněn na stránkách internetového obchodu DIGIOBCHOD, nejpozději do 20. 7. 2011.
  8. Akce se vztahuje pouze na kompaktní fotoaparáty z nabídky internetového obchodu DIGIOBCHOD.
  9. Výhra není právně vymahatelná.
  10. Soutěže se nesmí účastnit zaměstnanci společnosti, ani jejich rodinní příslušníci.

Přejeme hodně štěstí!


tisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.