Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | Soutěžte o Canon SX150!Soutěžte o Canon SX150!

FOTOSOUTĚŽ o Canon PowerShot SX150IS!

Staňte se fanouškem AARONU na Facebooku, vložte svůj soutěžní snímek, vystihující jak pohodově jste se měli na letošní dovolené, a zúčastněte se tím soutěže o digitální fotoaparát Canon PowerShot SX150, tisk 500 fotografií 10x15 cm zdarma, tisk 300 fotografií 10x15 cm zdarma a navíc každý se zúčastněných obdrží při osobní návštěvě prodejny Aaron slevový poukaz na nákup zboží!

Soutěž o fotoaparát Canon PowerShot SX150, tisk 500ti a 300 fotografií 10x15 cm zdarma!

Nejzajímavější snímek z vaší dovolené vybere po ukončení soutěže 5. října 2012 tříčlenná porota AARON složená ze dvou fotografů a jednoho grafického designéra.

Výherce bude na stránkách www.aaron.cz a stránkách soutěže zveřejněn nejpozději 12. října 2012.

 Že jste amatéři? Nevadí.  Fotografie nemusí být technicky dokonalá, hlavně když vystihne místo vaší dovolené v zajímavém a poutavém pohledu.

Soutěž začíná 31. srpna 2012 a ukončena bude 30. září 2012. Výherce bude kontaktován nejpozději 12. října 2012. Staňte se fanouškem facebookové stránky Aaronu, své soutěžní fotografie vkládejte na soutěžní záložce na facebookové stránce Aaronu a uveďte jméno, příjmení a svou e-mailovou adresu. Soutěžní snímky prochází schvalovacím řízením a jakékoliv nevhodné fotografie, které porušují zákony ČR či pravidla soutěže budou ze soutěže vyřazeny.  Výherce vybere porota Aaron.cz. Výhra není soudně vymahatelná.


tisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.