Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | Známe vítěze soutěže o fotoaparát Canon PS SX150Známe vítěze soutěže o fotoaparát Canon PS SX150

FOTOSOUTĚŽ o Canon PowerShot SX150IS!

Konečně nastala ta dlouho očekávaná chvíle, kdy můžeme vyhlásit výherce fotosoutěže o digitální fotoaparát Canon Power Shot SX150 v hodnotě 3 490 Kč. Celý měsíc jste do soutěže přihlašovali své snímky, které vystihovaly vaše "pohodové" zážitky z dovolené. Musím uznat, že spousta snímků bylo velice vtipných, nechyběla ani romantika a hlavně vaše roztomilá dítka a zvířátka.

Do soutěže bylo zařazeno celkem 224 fotografií. Za vaši účast vám všem děkujeme!

Výherci

Vydařených fotografií se tedy nesešlo málo a vybrat z nich tři, které nejlépe splňují zadání, bylo velmi obtížné. Obecnou definici pohodové dovolené měl každý z porotců formulovanou malinko jinak, takže nakonec jsme vybrali od každé pohody, podle nás, to nejlepší.

1. Hlavní cenudigitální fotoaparát Canon Power Shot SX150 vyhrává pan Vojtěch Nemrava se svým snímkem „Tobogán“ pořízeným v Turecku.

Souťež AARON - vítězný snímek

Hodnocení poroty:

POHODA "V POHYBU"

Takto si asi představuje pohodovou dovolenou většina lidí. Léto, slunce, voda, zábava! Navíc ještě "rozdováděné" mládí.

Kompozice je poměrně neobvyklá a odvážná. Možná je dílem náhody, která ale přeje připraveným! Ostrost rozptýlená ve spršce kapek mezi chlapcem a dívkou podporuje dynamiku pohybu těl na skluzavce. Úsměv dívky "stíhané" chlapcem, ruce namířené vzhůru, euforie z jízdy, ze života ... A potom jeden detail, bez kterého by to nebylo ono. Sluncem prosvícený trs trávy vlevo nad hlavou dívky skvěle doplňuje odstíny žluté i listoví v pozadí snímku.

GRATULUJEME! 

 

2. Poukaz na tisk 500 fotografií 10 x 15 cm v našem AARONLABu získává paní Monika Čupová za snímek „Pohodovka“ pořízený v Bulharsku.

Hodnocení poroty:

POHODA "V KLIDU"

Dalším výrazným atributem pohodové dovolené je bezesporu moře. Jeho klidná i bouřlivá modř, vzdálený horizont, ...

Před ním dvě kamarádky, které možná právě dorazily a kochají se tím uklidňujícím výhledem. Saturace odstínů modré by se někomu mohla zdát přehnaná, nám se ale líbila, protože je v ní možné vidět užší spojení dívek s vodním živlem. Jejich barevně pestrý oděv, včetně "zavazadel" zase vytváří k chladnější modré příjemně hřejivý kontrast.

GRATULUJEME!

 

3. Poukaz na tisk 300 fotografií 10 x 15 cm v našem AARONLABu získává pan Radek Hlubuček za snímek „Monzuny v Kalkatě“.

Hodnocení poroty:

POHODA "V DEŠTI"?

Fotografie jakoby vystřižená z filmu Taxikář. Nedíváme se ale na newyorskou ulici, nýbrž na ulici v indické, přesněji řečeno v bengálské Kalkatě. Přesto se nemůžeme ubránit dojmu "filmového dění".

Více plánů, tvarová i barevná pestrost, zajímavé rozložení světla, ... to vše tvoří téměř uhrančivý obraz deštivé bengálské křižovatky. Monzunové deště trvají v Indii několik měsíců a pro Evropana takové počasí s představou pohodové dovolené moc nepasuje. Přesto jsme se rozhodli tento pohled z dovolené zařadit mezi tři "pohodové" snímky.

Fotograf totiž musel být v pohodě, když takovýto parádní snímek pořídil v Kalkatě, v období dešťů.

GRATULUJEME!

Ráda bych tímto za sebe i za porotu poděkovala všem soutěžícím, pogratulovala výhercům a budu se těšit na vaši účast v další soutěži, kterou pro vás připravíme. Sledujte nás na Facebooku, na našich stránkách www.aaron.cz nebo si objednejte newsletter, který vás o všech našich akcích bude včas informovat.

Hanka Gajdošíková - vedoucí marketingu


tisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.