Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | BEZVA VÁNOCE - SPLÁTKY BEZ NAVÝŠENÍ!BEZVA VÁNOCE - SPLÁTKY BEZ NAVÝŠENÍ!

 • Vrátíme Vám úroky
 • Platba v hotovosti od 0%
 • RPSN: 31,9 %
 • splátky: 12 měsíců

Podmínky vrácení zaplacených úroků:

 1. Klient uzavře úvěrovou smlouvu typu BEZVA (dále jen smlouva).
 2. Společnost Home Credit a.s. (dále jen společnost) připíše klientovi do 2 měsíců ode dne termínu poslední splátky dohodnuté ve smlouvě částku ve výši klientem skutečně uhrazených úroků k dobru úvěrového účtu vedeného společností k platební (kreditní/úvěrové) kartě vydané společností klientovi.
 3. Nárok na vrácení zaplacených úroků vzniká, pokud klient platební kartu aktivoval a tato karta je v okamžiku vyhodnocení splnění podmínek aktivní.
 4. Částku ve výši uhrazených úroků připíše společnost na úvěrový účet vedený k platební kartě vydané společností klientovi, pokud splácí a splácel všechny závazky vůči společnosti řádně a včas.
 5. V případě, že klient je v okamžiku vyhodnocení splnění podmínek držitelem více platebních karet vydaných společností, které splňují podmínku uvedenou v bodě 3 (tj. byly klientem aktivovány a jsou aktivní v okamžiku vyhodnocení splnění podmínek), připíše společnost částku ve výši uhrazených úroků na úvěrový účet vedený k platební kartě, která byla klientovi zaslána jako poslední.
 6. Nárok na vrácení zaplacených úroků zaniká, pokud klient částku, která mu byla připsána společností na jeho úvěrový účet, nevyčerpá nejpozději do 12 měsíců ode dne jejího připsání. Nevyčerpaná částka bude po 12 měsících z úvěrového účtu odepsána.
 7. Společnost není povinna částku ve výši uhrazených úroků poskytnout, pokud klient uvedl v žádosti o úvěr nepravdivé údaje.
 8. Společnost je oprávněna na základě vlastního uvážení částku ve výši uhrazených úroků poskytnout i jiným než výše uvedeným způsobem či i v případě, že klient nesplní některou podmínku pro její poskytnutí.

Na splátkové kalkulačce (v detailu vámi vybraného produktu) vyberte typ ůvěru BEZVA VÁNOCE (viz. níže).

Home Credit

Home Credit - Bezva Vánoce


tisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.