Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | Týden Lowepro a Olympus - PRODLUŽUJEME!Týden Lowepro a Olympus - PRODLUŽUJEME!

V následující akci jsme pro Vás připravili řadu zajímavých nabídek. Na své si přijdou nejenom zájemci o digitální zrcadlovky, ale také ti, kteří již nějakou vlastní!

POUKAZ V HODNOTĚ 1000 KČ!

K digitálním zrcadlovkám Olympus E-3, E-30 a E-620 dostanete při nákupu slevový poukaz v hodnotě 1000 Kč! Ten můžete využít při nákupu příslušenství k digitálním zrcadlovkám Olympus. Slevu lze čerpat až do šesti měsíců od data k zakoupení. Akce se vztahuje pouze na pražské kamenné prodejny.

kupon_olympus_1.jpg 

PAMĚŤOVÁ KARTA ZDARMA!

K digitálním zrcadlovkám Olympus E-520 a Olympus E-420 (která je momentálně nejlevnější DSLR na trhu) dáváme 4GB paměťovou kartu CF zdarma!

Neváhejte využít tuto jedinečnou příležitost na nákup digitální zrcadlovky Olympus. 

STATIV ZDARMA!

Jestliže už zrcadlovku máte, nabízíme Vám výhodný nákup fotografický brašen a batohů značky Lowepro. K brašně v hodnotě 1500 - 3000 Kč dostanete zdarma stativ Velbon CX440. K brašně Lowepro v hodnotě 3000 - 5000 Kč dáváme zdarma stativ Velbon CX540. Pokud si zakoupíte brašnu dražší než 5000 Kč, dostanete stativ Velbon Sherpa 450R.

Akce platí do vyprodání zásob!

hp_lowepro_2.jpg 


tisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.