Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | TÝDEN S OLYMPUSEM V AARONU!TÝDEN S OLYMPUSEM V AARONU!

logo_olympus.jpg

Digitální zrcadlovky

Digitální zrcadlovky Olympus se vyznačují jednoduchým ovládáním, malými rozměry a inovativními funkcemi. Všechny digitální zrcadlovky Olympus mají české menu, živý náhled a jsou kompatibilní se všemi objektivy standardu 4/3.

Pro začátečníky s digitální fotografií doporučujeme digitální zrcadlovku Olympus E420. V double zoom kitu je k ní v rámci týdne Olympus zdarma náhradní baterie a pouzdro!

Digitální zrcadlovka Olympus E520 má větší tělo, které se lépe drží. Oproti zrcadlovce Olympus E420 má navíc i mechanickou stabilizaci přímo v tělo! To znamená, že jakýkoli objekti na Olympus E520 nasadíte, bude stabilizovaný. Připravili jsme výhodný double zoom kitnáhradní baterií, pouzdrem a bleskem za 17.890 Kč.

Pokud je pro Vás digitální fotografie více vášní než koníčkem, určitě oceníte batoh Lowepro Fastpack 250 zdarma ke všem kitům digitální zrcadlovky Olympus E3. Tento poloprofesionální model vyniká rychlým autofokusovým ostřením a souvislým snímáním.

olymp_zrcadl.jpg

 

Kompaktní digitální fotoaparáty

Olympus má rozsáhlou řadu kompaktních digitálních fotoaparátů. Od digitálních EVF s 20ti násobným zoomem až po malé kompakty, které zvládne ovládat opravdu každý.

Ke kompaktním digitálním fotoaparátů Olympus SP-570, Olympus SP-565 a Olympus mju 840 dáváme celý týden od 1. – 6. 12. 2GB paměťovou kartu zdarma! Další výhodné nabídky jsme připravili na kompaktní fotoaparáty Olympus mju 850SW a Olympus FE-20.

olymp_kompakt.jpg

tisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.