Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | Získejte až 8400 Kč zpětně při současném zakoupení vybraných fotoaparátů a objektivů FujifilmZískejte až 8400 Kč zpětně při současném zakoupení vybraných fotoaparátů a objektivů Fujifilm

Společně s firmou Fujifilm jsme pro vás připravili oblíbenou akci vrácení peněz, kdy při současném zakoupení jednoho z fotoaparátů - Fujifilm Finepix X-Pro2, Fujifilm FinePix X-T1, Fujifilm FinePix X-E2s a vybraného objektivu, máte možnost získat až 8 400 Kč zpětně.

Vrácení až 8.400 Kč při současné koupi vybraného fotoaparátu a objektivu Fujifilm

  1. V období od 1.6.2016 do 31.8.2016 zakupte v jedné z našich prodejen (Praha, Brno) nebo na e-shopu současně jeden z fotoaparátů Fujifilm Finepix X-Pro2, Fujifilm FinePix X-T1, Fujifilm FinePix X-E2s a k němu vybraný objektiv.
  2. Na speciální stránce vyplňte formulář žádosti o vrácení peněz a odešlete společně s dokladem o koupi.
  3. Žádosti o vyplacení cashbacku lze podávat až po třiceti kalendářních dnech od data zakoupení produktu uvedeného na účtence nebo faktuře, avšak nejpozději do 60 dní od tohoto data. Datum nákupu se počítá jako první den. Žádosti, které budou doručeny po tomto období, budou považovány za neplatné.
  4. Během tohoto období lze od jedné osoby přijmou maximálně 3 žádosti o cashback.

  5. Při splnění všech podmínek vám bude připsán zpětný bonus na váš účet.
  6. Akce se vztahuje na zletilé fyzické osoby, které jsou plně svéprávné a podnikatele.
  7. Cashback nemůže být nárokován u stejného modelu objektivu, fotoaparátu, fotografické sestavy či doplňkového objektivu řady XF, na který již tatáž osoba nárok na cashback dříve uplatnila.
  8. Kompletní pravidla a podmínky akce zde.

tisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.