Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | Prodávané značky | Acer


tisk | doporučit e-mailem


Prodej Acer v Praze a Brně

Naše společnost je významným prodejcem digitálních fotoaparátů, LCD monitorů,
počítačů a notebooků značky Acer.

Dále uvádíme něco z profilu společnosti Acer:

Společnost Acer, jež byla založena v roce 1976, patří celosvětově mezi pět předních značkových dodavatelů osobních počítačů. V roce 2000 společnost Acer oddělila své výrobní činnosti, aby mohla zaměřit své zdroje na vývoj technicky pokrokových, uživatelsky příjemných řešení. Rozhodnutí společnosti Acer podporovat prodej svých výrobkových řad pomocí specifických marketingových aktivit, jež nejlépe využívají distribučních kanálů, jí umožnilo dosáhnout na celém světě vynikajících výsledků.

Sortiment společnosti Acer zahrnuje osobní počítače – notebooky a desktopy, servery a systémy pro uložení dat, monitory, periferní zařízení, digitální zařízení, televizory s LCD obrazovkou a řešení v oblasti elektronického obchodování pro podniky, pro státní a vzdělávací instituce a pro domácí uživatele.

Společnost Acer má 5400 zaměstnanců na celém světě a má vytvořenu konsolidovanou prodejní a servisní síť ve více než 100 zemích.

Pobočka společnosti Acer je na českém trhu přítomna od roku 1998. Sídlí na Novodvorské ulici v Praze a kromě České republiky spravuje i obchod na Slovensku. Během pěti let přítomnosti na trhu vzrostl obrat společnosti z 3 835 kusů počítačů v roce 1998 více než jedenáctinásobně; v roce 2003 Acer prodal v České republice více než 44 600 počítačů a byl druhou nejprodávanější značkou osobních počítačů na českém trhu.

Od roku 2001 je Acer jednoznačným lídrem českého trhu notebooků (s podílem na trhu 37,14% v roce 2003), s téměř stejným podílem jako druhá, třetí a čtvrtá značka dohromady. Stejně tak je Acer od roku 2003 neprodávanější značkou LCD monitorů v České republice.

Podobných výsledků dosahuje Acer i na Slovensku: v roce 2003 byl Acer nejprodávanější značkou notebooků na Slovensku, s podílem na trhu 31,9%.

Jestliže máte zájem o koupi některého z prduktů Acer
navštivte některou z našich prodejen v Praze, Brně či Hradci Králové.
Neváhejte a kupte si značku ACER.

Oficiální stránky výrobce ACER
Jméno a logo 'Acer' jsou chráněné obchodní značky firmy Acer Computer GmbH.


tisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.