Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | Prodávané značky | Canon


tisk | doporučit e-mailem


Prodej Canon v Praze a Brně

Naše společnost je významným prodejcem digitálních fotoaparátů Canon. can_logo.gif

Profil společnosti Canon

Společnost Canon CZ s.r.o. je přímým zastoupením firmy Canon Inc., světového dodavatele tiskových a kopírovacích systémů, počítačových periférií, foto-video techniky a dalších optických zařízení.
Své působení na českém trhu zahájila v roce 1994 s cílem zastřešit a podpořit dealerský prodej a jednotně tak prezentovat výrobky značky Canon českému zákazníkovi. Po krátkém působení vznikla potřeba aktivnějšího přístupu k trhu a Canon CZ s.r.o. zahájil v roce 1996 aktivní prodej foto-video techniky a o necelý rok později i digitální černobílé a barevné tiskové technologie.
Zahájení přímého prodeje znamenalo výrazný předěl ve vývoji firmy. Firma Canon CZ zažila nebývalou expanzi. Z několika zaměstnanců se firma rozšířila na téměř 60. Dnešní úloha Canonu CZ odpovídá celosvětovému významu značky Canon. Spočívá zejména v zastřešení dealerského prodeje, marketingové podpoře a uvádění produktů Canon na český trh.

Oficiální stránky Canon v češtině.

Nejprodávanější fotoaparáty
Jméno a logo 'Canon' jsou chráněné obchodní značky firmy Canon Inc.

Kategorietisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.