Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | Prodávané značky | Fujifilm


tisk | doporučit e-mailem


Prodej Fujifilm v Praze a Brně

Naše společnost je významným prodejcem digitálních fotoaparátů Fujifilm.

Profil společnosti Fujifilm:

Společnost Fujifilm CZ, s.r.o., byla založena 1. dubna 1991 a je oficiálním zastoupením a výhradním distributorem výrobků Fujifilm v České republice. Firma navázala na dlouhodobou tradici výrobků Fujifilm, které se na náš trh dovážejí již od konce sedmdesátých let a získaly si své dobré jméno především vysokou kvalitou.

Obchodní činnost společnosti Fujifilm CZ, s.r.o., zahrnuje dovoz a prodej fotografických materiálů, minilabů, fotoaparátů analogových i digitálních, fotografického zařízení, záznamových médií, materiálů a zařízení určených pro polygrafický průmysl a poskytování servisních služeb včetně poradenství. Fujifilm CZ, s.r.o. je držitelem Certifikátu systému managementu jakosti ISO 9001:2000.

Rok 1934 je rokem založení firmy FUJI PHOTO FILM CO., LTD. jako prvního domácího výrobce kinofilmů v Japonsku. V průběhu let se firma stala jedním z vedoucích světových producentů fotografických a polygrafických technologií. Společnost dnes zaměstnává 72 000 lidí po celém světě a její příjmy za fiskální rok 2003 činily více než 21 miliard Euro.

Výrobky Fujifilm se prosadily po celém světě zejména svojí prvotřídní kvalitou, vysokou spolehlivostí a trvalou inovací. Hlavním mottem společnosti jsou spokojení zákazníci a další růst vysoké prestiže značky Fujifilm na světovém i domácím trhu. Fujifilm je technologická společnost a vydává na rozvoj a výzkum více než 6% svého ročního obratu.

Fujifilm má sídlo v japonském Tokyu a po celém světě má více než 290 zastoupení. Hlavní výrobní závody jsou v Tilburgu (Nizozemí), Jižní Karolíně (USA) a Ashigaře (Japonsko)

Společnost FUJIFILM CZ, s.r.o. systematicky a dlouhodobě pracuje na zlepšování kvality své činnosti a vztahů se zákazníky. Během roku 2002 jsme podrobili všechny naše procesy celkové analýze, zpracovali požadovanou dokumentaci a požádali společnost Lloyd´s Register Quality Assurance o udělení certifikátu systému managementu jakosti podle standardů systému managementu jakosti: ISO 9001:2000.

Certifikát byl společnosti FUJIFILM CZ udělen v říjnu 2002

Oficiální stránky výrobce FUJIFILM

Nejprodávanější fotoaparáty

Jméno a logo 'Fujifilm' jsou chráněné obchodní značky firmy Fuji photo film co., ltd.

Kategorietisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.