Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | Prodávané značky | Hewlett Packard


tisk | doporučit e-mailem


Prodej Hewlett Packard v Praze a Brně

Naše společnost je významným prodejcem digitálních fotoaparátů Hewlett-Packard.

Něco z profilu společnosti Hewlett-Packard:


Společnost Hewlett-Packard (HP) je předním světovým dodavatelem výrobků, technologií, řešení a služeb pro jednotlivce i podniky. Široká nabídka společnosti zahrnuje IT infrastrukturu, osobní počítače a přístupová zařízení, globální služby, výrobky pro tisk a zobrazování.

HP ročně investuje 4 miliardy dolarů do výzkumu a rozvoje výrobků, řešení a nových technologií, aby tak mohlo lépe uspokojit potřeby zákazníků a získávát nové trhy.HP vynalézá, vyrábí a dodává technologická zařízení, která pomáhají zvyšovat obchodní a sociální hodnoty svých zákazníků.

Sloučením s počítačovou společností Compaq v roce 2002, vytvořilo HP dynamický a silný tým 141 000 zaměstnanců ve 178 zemích světa, získalo důležitý podíl na trhu v klíčových kategoriích, získalo 3000 nových patentů a uvedlo na trh 367 nových produktů. Výnos za fiskální rok, který skončil 31. října 2002, tvořil 72 miliard USD.Předsedou správní rady a výkonným ředitelem je Mark Hurd. Společnost HP má hlavní sídlo ve Spojených státech (Palo Alto, Kalifornie).

Jestliže máte zájem o koupi fotoaparátu nebo notebooku Hewlett-Packard
navštivte některou z našich prodejen v Praze, Brně či Hradci Králové.
Neváhejte a kupte si značku Hewlett-Packard.

Oficiální stránky výrobce Hewlett-Packard
Jméno a logo 'Hewlett-Packard ' jsou chráněné obchodní značky firmy Hewlett-Packard Development Company, L.P.


tisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.