Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | Prodávané značky | HTC


tisk | doporučit e-mailem


HTC

HTC navrhuje, vyrábí a prodává různorodá mobilní zařízení; výkonné smartphony a neméně kvalitní PDA, čímž neustále posunuje hranice současného pohledu na skutečnou svobodu svého uživatele.

Od svého založení v roce 1997 společnost High Tech Computer (HTC) vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní smartphony a PDA na platformě Microsoft Windows Mobile s podporou telefonních funkcí. Své produkty HTC dodává pod značkami mobilních operátorů (například O2 XDA, Orange SPV nebo T-Mobile MDA) či obchodních partnerů a od roku 2006 také pod svou vlastní značkou HTC.

HTC je jednou z nejrychleji rostoucích společností na trhu mobilních zařízení. Business Week vyhodnotil HTC jako 11. nejrychleji rostoucí globální technologickou společnost na světě. Akcie společnosti jsou veřejně obchodovatelné na tchaj-wanské burze cenných papírů pod značkou 2498.tisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.