Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | Prodávané značky | Kingston


tisk | doporučit e-mailem


Prodej Kingston v Praze a Brně

Naše společnost je prodejcem paměťových karet Kingston.

Dále uvádíme něco z profilu společnosti Kingston:

Kingston Technology Company, Inc. je světovou jedničkou ve výrobě paměťových karet. Společnost byla založená v 1987 s jedinou sortimentní nabídkou, Kingston® nyní nabízí více než 2000 paměťových produktů, které podporuje téměř každé zařízení které užívá paměť, ať už ze světa počítačů, serverů, tiskáren, MP3 přehrávačů, digitálních kamer, digitálních fotoaparátů a mobilních telefonů. V roce 2004 prodeje překonaly 2,4 miliardy dolarů.

Sídlo firmy je v Fountain Valley, Kalifornii. Kingston zaměstnává téměř 2400 lidí v celém světě. Je považovaná za jednu z "nejlepších společností co pracuje v Americe" napsal o nich Fortune magazine. Kingston vytvořil exemplární podnikovou kulturu založenou na respektu, oddanosti, flexibilitě a integritě.Kingston věří, že investování do jeho lidí je základní a každý zaměstnanec je částí Kingstonova úspěchu.

Kingston zásobuje síť distributorů, dealerů, maloobchodníků a OEM zákazníků na šesti kontinentech. Zadává také kontrakty výrobním a zásobovacím podnikům pro elektrografické výrobce a systém OEM.

Kingston Technology vyrostla z krutého nedostatku výrobců paměťových modulů ve vysoce technicky vyspělém trhu v 1980.

Jestliže máte zájem o koupi paměťové karty Kingston
navštivte některou z našich prodejen v Praze, Brně či Hradci Králové.
Neváhejte a kupte si značku Kingston.

Oficiální stránky výrobce KINGSTON
Jméno a logo 'Kingston' jsou chráněné obchodní značky firmy Kingston Technology Company, Inc.


tisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.