Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | Prodávané značky | Konica Minolta


tisk | doporučit e-mailem


Prodej Konica Minolta v Praze a Brně

Naše společnost je významným prodejcem digitálních fotoaparátů Konica Minolta.

Něco z profilu společnosti Konica Minolta:

Značky Minolta a Konica oznámily své spojení oficiálně ke dni 1. října 2003 a zahájily tak činnost nové společnosti, zahrnující v holdingu šest obchodních společností a dvě servisní.Celkový obrat holdingu dosahuje zhruba jednoho biliónu Yenů.

Důvody sloučení společností
Managementy obou společností, vstupujících do holdingu integrací, sledovaly především zrychlení dynamiky vývoje, pružnější zavádění reformních opatření a větší jistotu stability pro budoucnost. Konica Minola má docílit vedoucího postavení na trhu v základních segmentech, vytvořit finančně silnou a zajištěnou skupinu a podržet si stabilní kontinuální rozvoj.

Dopad integrace
Prvním je změna v technologii. S ohledem na velmi rychlý vývoj digitalizace, zároveň se síťovým propojováním se zvětšuje potřeba manažerů, schopných efektivního boje s konkurencí a zajištění a udržení dominantního postavení v oblasti hardwaru, softwaru, síťování a servisu. V oblasti trhu kolem obrazového vstupu a výstupu jsou zákazníci velmi silně spojováni s obchodem, jehož potřeby se čím dál více různí. Produktové portfolio nebylo sloučením společností nijak revolučně dotčeno. Došlo především k nezbytné vzájemné implementaci produktových řad do spojené nabídky. Podstatně silnějším momentem ovlivňujícím produktů prezentovaných nyní již pod značkou Konica Minolta na trhu je intenzivně prosazované nahrazování analogových strojů digitálními barevnými multifunkčními stroji, schopnými „stažení na sebe výkonu“ původně několika kopírek či tiskáren. Dokladem toho je jak ukončení prodeje analogové techniky v roce 2003 tak i úspěch moderních strojů u VIP klientů kde se daří ptimalizací výrazně redukovat nákladovost.

Silný potenciál k rozvoji vidí a v současné době intenzivně vyvíjí Konica Minolta ve službách svým zákazníkům. Se zázemím právě budovaného Centrálního dispečinku služeb a inovovaným systémem režimu práce mobilních techniků pracuje vize vymezení zákazníků do role uživatelů strojů, na jejichž provoz, údržbu, servis či včasnou výměnu plně dohlíží personál Konica Minolta.

Jestliže máte zájem o koupi digitálního fotoaparátu Konica Minolta
navštivte některou z našich prodejen v Praze, Brně či Hradci Králové.
Neváhejte a kupte si značku Konica Minolta.

Oficiální stránky výrobce KONICA MINOLTA
Jméno a logo 'Konica Minolta' jsou chráněné obchodní značky firmy Konica Minolta Holdings ,Inc


tisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.