Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | Prodávané značky | Pretec


tisk | doporučit e-mailem


Prodej Pretec v Praze a Brně

Naše společnost je prodejcem značky Pretec.

Dále uvádíme něco z profilu společnosti Pretec:

Společnost Pretec Electronics Corporation (USA) byla založena v roce 1993 a od samého počátku se firma specializovala na výrobu příslušenství k digitálním fotoaparátům, mobilním počítačům, spotřební i průmyslové elektroniky, to vše v nejvyšší možné jakosti. V oblasti příslušenství k mobilním počítačům a digitální fotografii patří Pretec mezi naprostou světovou špičku, v oblasti vývoje, výroby a kvality nedostihnutá konkurencí.

Pretec v současné době produkuje Compact I/OTM karty, paměťová zařízení typu Solid-Flash a produkty spadající do kategorie Digital Imaging. Pretec patří v oblasti pevných stálých pamětí k vůbec prvním světovým průkopníkům. Paměťové karty společnosti Pretec patří mezi nejspolehlivější a jejich schopnost uchovat uložená data je nejdelší ze všech na světě vyráběných karet. Produktová řada typu Solid State Memory zahrnuje karty CompactFlash, SmartMedia, MultiMedia, SecureDigital, ATA Flash, Linear Flash (PCMCIA), SRAM, IDE Flash a MIDE Flash. i-Tec

Produkty značky i-Tec přináší na trh kompletní produktovou řadu v oblasti příslušenství pro digitální fotoaparáty, ať už to jsou čtecí zařízení (jednoduchá nebo multimediální), zálohovací zařízení, nebo nabíjecí souprava pro fotoaparáty. V nabídce značky i-Tec je rovněž kompletní řada bezdrátových produktů – technologie Bluetooth (USB modul, CF karta a sluchátka) a WLAN (AccessPoint, PCMCIA adapter, PCI adapter). Actiontec

ActionTec Inc.je jedním z nejuznávanějších výrobců komunikačních zařízení ve Spojených státech. Expanzivní politika firmy, znamenala rovněž vstup na evropský trh. Nabídka firmy Actiontec zaujímá širokou škálu produktů – PC karet, modemů interních i externích, produktů technologie ADSL či WLAN. ActionTec klade důraz především na vysokou kvalitu výroby a výstupní kontrolu všech produktů zaručenou certifikátem ISO 9002.

Jestliže máte zájem o koupi značky Pretec
navštivte některou z našich prodejen v Praze, Brně Hradci Králové.
Neváhejte a kupte si značku Pretec.

Oficiální stránky výrobce PRETEC
Jméno a logo 'Pretec' jsou chráněné obchodní značky firmy Pretec Inc.


tisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.