Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | Prodávané značky | Samsung


tisk | doporučit e-mailem


Prodej Samsung v Praze a Brně

Skupina Samsung je největší společnost v Jižní Koreji a současně i jedním z největších světových konglomerátů podle tržeb. Skládá se z velkého množství mezinárodních společností, všechny jsou zastřešeny pod značkou Samsung, včetně Samsung Electronics, světově největší elektronické společnosti, Samsung Heavy Industries, jednoho z největších světových stavitelů lodí a Samsung Engineering & Construction, vedoucí globální stavitelské společnosti. Tyto tři nadnárodní korporace tvoří základ skupiny Samsung a odráží její jméno, které v překladu znamená "tři hvězdy".

Značka Samsung je v současnosti asi nejznámější jihokorejskou značkou ve světě a v roce 2005 předstihl Samsung japonského rivala Sony, který byl do té doby největší celosvětovou značkou spotřební elektroniky a tím se Samsung stal součástí dvaceti největších globálních značek. Je také lídrem v mnoha domácích odvětvích, jako je finančnictví, chemický, maloobchodní a zábavní průmysl. V posledních letech se Samsung snaží intenzivně prosadit i v oblasti digitálních fotoaparátů a má širokou nabídku klasických kompaktních přístrojů i fotoaparátů s výměnnými objektivy pro náročnější uživatele.

Oficiální stránky Samsung v češtině.

Nejprodávanější fotoaparáty
Jméno a logo 'Samsung' jsou chráněné obchodní značky skupiny Samsung.

Kategorietisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.