Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | Prodávané značky | SanDisk


tisk | doporučit e-mailem


Prodej SanDisk v Praze a Brně

Naše společnost je prodejcem značky Sandisk.

Dále uvádíme něco z profilu společnosti Sandisk:

SanDisk Corporation, největší výrobce paměťových karet a záznamových médií na bázi Flash pamětí, byla založena v roce 1988 doktorem Eli Harari jako mezinárodní firma pro výrobu energeticky nezávislých paměťových médií. V listopadu 1995 se SanDisk stala veřejně obchodovatelnou společností (NASDAQ:SNDK). V roce 2004 dosáhla společnost zisku 1.8 miliard dolarů. Firma SanDisk zaměstnává celosvětově přibližně 900 zaměstnanců. Hlavní sídlo se nachází v Kalifornii ve Spojených státech amerických. Výrobky jsou prodávány prostřednictvím dvou distribučních kanálů, a to pomocí obchodníků a OEM produktů. Naše výrobky lze zakoupit ve více než 100 tis. obchodech po celém světě.

Vyvíjíme, navrhujeme, vyrábíme a distribuujeme Flash paměťová média, která se používají v mnoha různých elektronických systémech. Technologie Flash pamětí umožňuje ukládat data do malých, přenosných médií, která jsou důležitým faktorem pro další vývoj trhu s digitálními fotoaparáty, multimediálními mobilními telefony, USB Flash paměťmi a dalšími digitálními zařízeními. SanDisk má patentováno více než 350 U.S. patentů, mezinárodních patentů a licencí pro různé technologie jiných společností.

Jako jediní vlastníme práva pro výrobu a prodej všech formátů paměťových karet - CompactFlash (CF), SD, miniSD, SmartMedia, MultiMediaCard (MMC), Memory Stick PRO a další Memory Stick produkty, xD-Picture Card a USB Flash paměti.

Jestliže máte zájem o koupi značky Sandisk
navštivte některou z našich prodejen v Praze, Brně či Hradci Králové.
Neváhejte a kupte si značku Sandisk.

Oficiální stránky výrobce SANDISK
Jméno a logo 'Sandisk' jsou chráněné obchodní značky firmy Sandisk Inc.


tisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.