Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | Prodávané značky | Sigma-Canon


tisk | doporučit e-mailem


Prodej Sigma Canon v Praze a Brně

Naše společnost je významným prodejcem objektivů Sigma Canon. 

Profil společnosti Sigma

Společnost Sigma je předním výrobcem a prodejcem optických zařízení. Fotoaparáty a objektivy Sigma jsou distribuovány celosvětovou sítí prodejců. Firmu založil Michihiro Yamaki z Japonska, který ji již více než 40 let úspěšně vede a udává jasný směr výrobním i obchodním liniím. I přes stále narůstající konkurenci na poli fotografického průmyslu zůstává společnost Sigma rodinným podnikem s osobním přístupem. Do výrobního programu firmy jsou zahrnuty nejen fotoaparáty a objektivy, ale také kompaktní přídavné blesky a další příslušenství.

Oficiální stránky Sigma v  češtině.

Profil společnosti Canon

Společnost Canon CZ s.r.o. je přímým zastoupením firmy Canon Inc., světového dodavatele tiskových a kopírovacích systémů, počítačových periférií, foto-video techniky a dalších optických zařízení.
Své působení na českém trhu zahájila v roce 1994 s cílem zastřešit a podpořit dealerský prodej a jednotně tak prezentovat výrobky značky Canon českému zákazníkovi. Po krátkém působení vznikla potřeba aktivnějšího přístupu k trhu a Canon CZ s.r.o. zahájil v roce 1996 aktivní prodej foto-video techniky a o necelý rok později i digitální černobílé a barevné tiskové technologie.
Zahájení přímého prodeje znamenalo výrazný předěl ve vývoji firmy. Firma Canon CZ zažila nebývalou expanzi. Z několika zaměstnanců se firma rozšířila na téměř 60. Dnešní úloha Canonu CZ odpovídá celosvětovému významu značky Canon. Spočívá zejména v zastřešení dealerského prodeje, marketingové podpoře a uvádění produktů Canon na český trh

Oficiální stránky Canon v češtině.

Nejprodávanější objektivy
Jméno a logo 'Sigma' jsou chráněné obchodní značky firmy Sigma Corporate.

Kategorietisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.