Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | Prodávané značky | Sigma-Nikon


tisk | doporučit e-mailem


Prodej Sigma Nikon v Praze a Brně

Naše společnost je významným prodejcem objektivů Sigma Nikon. 

Profil společnosti Sigma

Společnost Sigma je předním výrobcem a prodejcem optických zařízení. Fotoaparáty a objektivy Sigma jsou distribuovány celosvětovou sítí prodejců. Firmu založil Michihiro Yamaki z Japonska, který ji již více než 40 let úspěšně vede a udává jasný směr výrobním i obchodním liniím. I přes stále narůstající konkurenci na poli fotografického průmyslu zůstává společnost Sigma rodinným podnikem s osobním přístupem. Do výrobního programu firmy jsou zahrnuty nejen fotoaparáty a objektivy, ale také kompaktní přídavné blesky a další příslušenství.

Oficiální stránky Sigma v  češtině.

Profil společnosti Nikon:

Firma Nikon od roku 1997 vstoupila na náš trh i se speciálním sortimentem zboží zahrnutým pod E.I.P. (Electronic Imaging Products) - Produkty elektronického (digitálního) zpracování obrazu - digitální fotoaparáty a scannery. Digitální technika dnes zahrnuje digitální zrcadlovky, digitální kompaktní přístroje a filmové scannery. Sortiment digitální techniky je doplněn velmi rozsáhlým příslušenstvím. Technická a optická dokonalost přístrojů Nikon řadí tyto výrobky k nejdokonalejším na světě. Fotoaparáty Nikon používají jak špičkoví profesionálové, tak nesčetné množství náročných amatérů a "rodinných fotografů".

Oficiální stránky výrobce Nikon v češtině.

Nejprodávanější objektivy
Jméno a logo 'Sigma' jsou chráněné obchodní značky firmy Sigma Corporate.

Kategorietisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.