Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.


Nacházíte se zde:   AARON | Prodávané značky | Sigma-Olympus


tisk | doporučit e-mailem


Prodej Sigma Olympus v Praze a Brně

Naše společnost je významným prodejcem objektivů Sigma. sigma-6559.gif

Profil společnosti Sigma

Společnost Sigma je předním výrobcem a prodejcem optických zařízení. Fotoaparáty a objektivy Sigma jsou distribuovány celosvětovou sítí prodejců. Firmu založil Michihiro Yamaki z Japonska, který ji již více než 40 let úspěšně vede a udává jasný směr výrobním i obchodním liniím. I přes stále narůstající konkurenci na poli fotografického průmyslu zůstává společnost Sigma rodinným podnikem s osobním přístupem. Do výrobního programu firmy jsou zahrnuty nejen fotoaparáty a objektivy, ale také kompaktní přídavné blesky a další příslušenství.

Oficiální stránky Sigma v  češtině.

Profil společnosti Olympus
Společnost OLYMPUS C & S spol. s r.o. (OCS) vznikla v roce 1991.


Hlavním předmětem činnosti OCS je distribuce a prodej produktů značky Olympus v České republice a na Slovensku. OCS se dále ještě zabývá technicko - poradenskou činností, servisní činností a rovněž poskytuje služby zákaznické podpory.

Význam těchto doprovodných aktivit v rámci OCS byl zvýrazněn zejména v uplynulých letech počátku tohoto století, které byly pro Společnost obdobím výraznějších změn a to zejména v oblasti organizace a celkového uspořádání OCS.

Po deseti letech působení byla původně organizační složka OCS na Slovensku transformována od 1. 6. 2003 na samostatnou společnost ve stoprocentním vlastnictví OCS (Olympus SK). OCS rovněž začal využívat nové sídlo v Evropské ulici v Praze, kam byla přesunuta administrativa a veškeré skladovací kapacity. Zmiňovaný rozvoj doprovodných aktivit souvisel s reorganizací evropské větve skupiny Olympus zastřešované mateřskou společností Olympus Europa. Ve spolupráci s mateřskou společností tak byly založeny tři nové dceřiné společnosti OCS, čímž Společnost výrazně posílila své postavení v rámci celé skupiny Olympus.

Olympus Service Facility Czech se sídlem v Přerově zajišťuje opravy fotoaparátů značky Olympus pro významnou část evropského regionu. Od roku 2004 tato dceřinná společnost působí ve vlastních prostorách, resp. nově zbudovaném sídle, kdy developerem projektu byl člen skupiny Olympus C&S - OCS Leasing. Celkové investiční náklady dosáhly hranice 100 mil. Kč.

V novém pražském sídle OCS rozvíjí svou činnost dceřiná společnost Olympus Endo Repair Czech, která provádí velké a střední opravy endoskopů Olympus pro celou Evropu.

Ze SRN bylo do Prahy rovněž přesunuto call centrum, které poskytuje zákaznickou podporu pro celou Evropu. Pro tyto aktivity byla založena společnost Olympus Customer Support Centre, která působí v novém sídle OCS od října 2003.

OCS je členem celosvětově působící skupiny Olympus (Olympus Corp.), která se zabývá výzkumem, vývojem a výrobou produktů založených na optických technologiích. Produktové portfolio Olympus tvoří čtyři základní produktové skupiny: spotřební zboží (digitální fotoaparáty, filmové fotoaparáty, nahrávací zařízení), lékařská technika (medicínské endoskopy, biologické mikroskopy, klinické analyzátory), průmyslové aplikace (průmyslové mikroskopy, endoskopy a měřící zařízení, tiskárny) a a výrobky pro vědu, výzkum, vzdělávání a diagnostiku (mikroskopy, biochemické analyzátory a zařízení pro genovou medicínu). Posledně jmenovaná skupina vznikla k 1. 4. 2003 restrukturalizací lékařské techniky, čímž Olympus rozšířil svůj záběr i do oblasti genové medicíny.

Evropskou větev skupiny Olympus (Olympus Europe Group) zastřešuje německá společnost Olympus Europa GmbH se sídlem v Hamburku. Olympus Europe Group tvoří vedle evropské matky dalších již 41 dceřiných společností zabývajících se zejména distribuční, ale i výrobní a servisní činností. 

Nejprodávanější objektivy
Jméno a logo 'Sigma' jsou chráněné obchodní značky firmy Sigma Corporate.

Kategorietisk | doporučit e-mailem | nahoru
k obsahu ↑


Odběr novinek

Požadavek se zpracovává
Zadáním Vašeho emailu budete informováni o novinkách a výhodných nabídkách.